صبح ها ساعت ۱۰الی ۱۱ از خواب بیدار میشوم و بدون اینکه رو تختیمان را مرتب کنم اتاق خواب را ترک میکنم و به سمت رادیویمان میروم ، آنش میکنم و اجازه میدهم رادیو آوا ، موسیقی های دلنشینش را توی خانه پخش کند و کیف میکنم از صبح دل انگیزم در خانه ای که همه بهش میگویند گلخانه.
راست ترش این است که رادیو بخاطر گل های زیبایم به صدا درمیاد ، برای رشد و نمود بیشتر و دلچسب ترشان .
صبحانه میخورم و بعضا دستی به سر و‌ گوشه ی آشپزخانه میکشم ، سری به پیازچه ای که در آب گذاشته ام تا ریشه بزند میزنم و قطره ای آب برای زاموفیلیای در حال رشدم میریزم . 
آب پاش سبز رنگم را برمیدارم و برگ گلاهایم را پر از طراوات و تازگی میکنم .
کارم با گلها که تمام میشود ، تی وی میبینم و گاها فیلمی پلی میکنم و به تماشا مینشینم . تمام پیج های گل و گیاه را فالو میکنم و در پی یادگیری نگه داری از‌ تمام گل های جهان هستم . از خود صبح که بیدار میشوم تا خود شبش در فکرم گلخانه ای دارم پر از گیاهان نابی که هیچ‌ کجای ایران یافت نمیشوند .
ساعت ۵ که میشود به فکر درست کردن شام می افتم ، شامی میپزم و تا ساعت ۷ که چستر می آید غذا را آماده ی سرو میکنم .خوشم میآید از زود شام خوردن ، زود که شام میخوریم وقتمان برکت بیشتری دارد انگار ، بیشتر کنار هم مینشینیم‌ و حرف میزنیم و قربان صدقه ی هم میرویم .
شام میخوریم و گاهی چستر ظرف ها را میشورد ، گاهی که یعنی اکثرا . ظرف ها را میشوریم و پس از وقفه ای کوتاه فیلمی که چستر در شرکت دانلود کرده را پلی میکنیم ، میوه و تنقلات میخوریم و سنگ کاغذ قیچی میکنیم برای اینکه کداممان برویم و آب بیاریم تا از تشنگی ناشی از خوردن چیپس و پفک تلف نشده ایم .و خب طبق معمول چستر بازنده میشود و ناچار به ترک آغوش پر مهر من و رفتن تا آشپزخانه‌میشود . حقیقا زندگی ما روی سنگ کاغذ قیچی میچرخد ، در تمام موارد ممکن که یکی زورش می آید از جایش بلند شود سنگ کاغذ قیچی راهکاریست که در آخر منجر به بلند شدن چستر از جایش میشود و خب من همیشه و در تمام دوران ها برنده ی بی چون و چرای این بازی بوده ام .
خلاصه ی امر اینکه زندگی مشترک از آنچه من فکرش را میکردم دلچسب تر است ، مخصوصا بعضی مواردش که نمیتوانم در باره ی آن حرف بزنم اما خب عالی ست فوق العاده و آدم تازه احساس لذت را کشف میکند . 
من به واقع خوشبختم و خوشبختی با وجود چستر در زندگیم پر رنگ و لعاب تر شده است ، چستر تمام چیزهای خوبی ست که زندگی هر آدمی را رنگی میکند .
شاد باشید و‌‌خوشبخت 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sangsng دانلود برای تو 118فایل- فروش فایل حجمی خريد و فروش پرفکت ماني یک ماما Cindy تلنگر بهاری سیموپی سید محمد موسوی اقتصاد امروز