دیشب مهمونی بودیم خونه ی برادر بزرگم که عاشق مهمونی دادنه ، برعکس من که خیلی از مهمونی دادن خوشم نمیاد و‌ با دوتا از برادرام مشکل جدی دارم اون عاشق همه ی اعضای خانواده است و سخت تلاش میکنه تا همه رو قرص و محکم کنار هم نگه داره .

از اتفاقات دیشب اینو بگم که پسر داییم تا منو دید به طرز ناجوری نگام کرد و گفت ماشالا ماشالا و من اصلا از این حرکت خوشم نیمد و با خودم فکر کردم کاش زنش یکم بیشتر‌ به خودش میرسید تا با دیدن یه خانوم خوشگل این طوری چشاش از حلقه بیرون نزنه و این طوری ضف نکنه که آبرو ریزی بشه .

به نظر من کلا همه ی مردا عاشق زیبایین ، و اینکه بعضی از خانوما به خودشون نمیرسن و آرایش نمیکنن، حتی زدن یه کرم ضد آفتاب، بخاطر اینکه به نظرشون خودنمایی میاد و گناه داره و اینا سخت در اشتباهن و به جای اینکه نگاه مردشون رو جمع خودشون کنن حراجش میکنن تا بقیه ی رو دید بزنن .

امیدوارم نسل این خانوما به زودی از روی زمین منقرض بشه . 

اتفاق دیگری که افتاد این بود که زن همون برادرم که ازش متنفرم وقتی وارد اتاق شد و دید که فقط کنار من جا برای نشستن هست ، سردی هوارو بهونه کرد و گفت دوست ندارم اونجا بشینم :/ . یه طوری که انگار من دارم له له میزنم تا بیاد کنارم بشینه و از گرمای حضورش منو مستفیض کنه ، گوزوک.

گوزوک فحش جدیدیه که چستر یادم داده و خیلیم دوسش دارم :))))) 

شب موقع خواب چستر گفت هر موقع میبینمت از سر تا پا ذوق میشم ، گفت خیلی خوبه که دارمت و من پر از ذوق و شور و عشق شدم با شنیدن این حرفا .

انقدر کنار چستر خوش میگذره بهم که کاش شغلش طوری بود که همیشه ی خدا خونه بود . حیف 

امروز هم دیر از خواب بیدار شدم :( سعیمو کردم اما متاسفانه خواب خیلی قوی تر از اراده ی منه و تا ساعت ۲ خوابیدم :(((( غمگینم الان .

یکم به خونه زندگیمون رسیدم و شام خودمو دعوت کردم خونه ی مامانم اینا ، کی با این دست ضرب دیده شام درست میکنه آخه(آی چشمک) 

گلایی که چستر برای سالگردمون خریده بود رو‌ پر پر کردم و‌ گذاشتم‌ خشک بشه اینم عکسش*-*

دوستون دارم و تمام 

+چستر جانم الان سرکاری و من بسیار دلتنگت هستم دورت بگردم میلیون بار در ثانیه 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع به روز و تخصصی سئو gardeshgari سلام مهاجر قالب رضا فروشگاه تکسین ازدواج موقت پاکان طراحی سایتُ طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی آشپزباشی Brandon