به دوستم پیام دادم که خوابتو دیدم و تو خواب ازم ناراحت بودی ، جواب داد اره خیلی ازت ناراحتم اگه میخوای ناراحتیم رفع شه بیا خونم پسرمو نگه دار تا کارامو بکنم :/ قطعا سواستفاده گر ترین دوستای دنیا رو من دارم .

رفتم خونه شون و پسرشو نگه داشتم . پسر شیرین و دوست داشتنیش همش میخندید و من ضف کرده بودم براش 

اومدم لباس تن بچه اش کنم ، نه ماهشه ، هم خیلی ت میخورد هم اینکه دستشو صاف نگه داشته بود و من واقعا نمیدونستم باید چجوری لباس تن این بچه کنم ، دوستم اومده میگه بیا مامان خودم لباس تنت کنم خاله بلد نیست الان خرابت میکنه دستتو از جا میکنه ، انگار عروسکه

اما ترسیدم یکم بچه داری تنهایی به نظر میرسه سخت باشه :( مخصوصا حموم کردنش . اما چستر میگه میتونم ، میگه باهم از پسش برمیایم در آینده . قرار شد چستر حموم کنه بچه مون و تا وقتی که هنوز ی سالش نشده :)))) خداروشکر چستر و دارم .

یکی دیگه از دوستام حامله است :))) 

حدود یک ساعت و نیم پیششون بودم و بعدش چستر اومد دنبالم و رفتیم سینما فیلم مطرب رو دیدیم . 

وقتی از سینما در اومدیم بارون شدیدی میبارید و ماهم تا ماشینمون دو سه دقیقه فاصله داشتیم . همین طوری که بدو بدو داشتیم به سمت ماشین میرفتیم خوردم زمین :((( 

به طرز وحشتناکی . چستر کپ کرده بود نمیدونست چیکار کنه . تمام لباسام گلی شده بود و دستامم زخمی . اولش میخندیدم اما دو سه ثانیه بعد از شدت درد زدم زیر گریه :((( 

یکم که گذشت حالم بهتر شد ، انگشتای دستمو ت میدادم و تقریبا گریه ام بند اومده بود . چستر دنبال بیمارستان بود که گفتم نمیخواد حالم خوبه فقط ترسیده بودم .

رسیدیم خونه و قرار شد بعد از شستن دستم بریم بیمارستان . 

دستمو شست و روی زخمم بتادین زد. 

پیشونیشو چسبوند به سرم و گفت چشاتو ببند و همه ی درداتو بریز به تنم .

دورت بگردم من اخه .

از وقتی اومدیم خونه همش داره دورم میگرده ‌

دستم درد میکنه اما فکر میکنم فقط ضرب دیده ، اگه تا فردا خیلی درد بگیره میرم دکتر .

+چستر اشک ریختنت بعد از دیدن اشکام یه دنیا می ارزه برام .

+مطرب فیلم خوبی بود ، دوسش داشتم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزهای زندگی وارش پرنده فناوری بلبرینگ حسن آبادی Economy Scientific Society of Shiraz Azad University Roland TOEFL exam دایی نات Rick تغذیه طبیعی یا خام گیاه خواری فروش علف تراش ، بالابر ساختمانی ، شیلنگ ویبراتور ، ویبراتور بتنی