به خاطر حرفای دیشب چستر امروز صبح بیدار شدم ، ساعت نه و نیم و این برای منی که هر روز تا ساعت ۳ بعد از ظهر خوابم یعنی یه پیشرفت زیاد و با انگیزه .

رفتم دکتر و از دستم عکس انداختم ، دکتر عمومی گفت چیزی نیست ولی میخوای خیالت راحت شه به یه متخصص نشون بده و از شانس امروز هیچ جا متخصص نداشت .

رفتم دانشگاه و الان که ساعت حدودا ۵ عصره دارم برمیگردم خونه .

به شدت خوابم میاد اما بهتره مقاومت کنم تا به زودی ساعت خوابم تنظیم شه .

چستر خونه است و گمونم داره خونه رو تمیز میکنه ، هر پنج شنبه سوپرایزم میکنه با تمیزی خونه . از دانشگاه که بهش پیام میدم میگه میخوام بخوابم بعد که میرم خونه میبینم خونه برق میزنه از تمیزی و مرتبی . و من عادت کردم به این سوپرایز دلنشینش .

راستش بهترین شوهر دنیا رو من دارم

استاد دانش خانواده مون امروز درباره ی ازدواجش صحبت میکرد ، ازدواج با سفیر البته نگفت سفیر کجا ولی جالب بود قضیه ی ازدواجش . سر‌کلاس همه ی دانشجوها از ازدواج بد میگن ، میگن مانع پیشرفته ، همه طلاق میگیرن از کجا معلوم ما نگیریم ، کو پسر خوب و هزار تا حرف دیگه . خیلی بده که جامعه طوری شده که نگاه آدما نسبت به ازدواج انقدر منفیه . در حالیکه به نظر من ازدواج خیلی فوق العاده است و آرامشی رو با خودش به همراه میاره که هیچ اتفاق دیگه ای در زندگی مشمول این آرامش نیست . 

شام مهمونی دعوت شدیم خونه ی خواهرم ، فکر کنم بخاطر اینکه دستم این طوری شده دعوتمون کرده تا من شام نپزم .

بهترین خواهرای دنیا رو من دارم بی شک .

+چستر قشنگم ، با حضورت توی زندگیم آرامش بخش ترین لحظه هارو بهم هدیه دادی ⁦❤️⁩

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیکاسو طرح لادن پلاس sakhtemani فرزانگان3شاد فروش عمده انواع چسب طراحی سایت فروشگاهی کسب درآمد اینترنتی کسب و کار اینترنتی بازاریابی اینترنتی Joy