دیشب به محض اینکه رسیدم سر کوچه به پنجره هامون نگاه کردم و با چراغ های خاموش مواجه شدم و چونکه چستر توی مترو یکبار بهم‌ زنگ زده بود و‌گفته بود که تصمیم‌ به خواب داره ، نتیجه گرفتم که هنوزم خوابه و‌ دیگه از سوپرایز همیشگیش خبری نیست :(( 

به جای اینکه زنگ بزنم کلید انداختم‌ و رفتم تو خونه ، با  حسیکه بخاطر سوپرایز نشدن به دلم نشسته بود ، حسی مثه دمغ بودن . بی حوصله بودن . خسته بودن . 

اما به محض اینکه در ورودی آپارتمانمون و باز کردم با آشپزخونه ی مرتب و کتری که در‌حال جوش اومدن بود مواجه شدم ، ته دلم قنج رفت شایدم غنج :)))) و به ثانیه ای از ذهنم گذشت که حتما چستر قشنگم خونه رو تمیز کرده و بعد خوابیده . 

اما به محض اینکه وارد پذیرایی شدم نور شمعایی که چستر روشن کرده بود چشم و دل و روح و وجودمو روشن کرد ، باورم نمشد اصن . سوپرایز واقعی پنجشنبه ی آخر آبانم این بود .

چستر برام کیک گرفته بود با گل و یه رینگ ساده به مناسبت اولین سالگرد عقدمون :))))) و من حتی در کنج ترین جای ذهنم هم خبری از به یاد داشتن تاریخ به خوشبختی محض رسیدنم نبود و این داستان رو بیشتر و بیشتر برام دلچسب میکرد .

واقعا توقع همچین اتفاقی رو نداشتم ، تاریخ از دستم در رفته بود و با تموم وجودم ذوق کردم از سوپرایز دیشب .

امیدوارم بتونم جبران کنم این همه خوبی و این همه توجه ی بی حد و مرز چستر مهربونمو .

امروز یک آذر اولین سالگرد عقدمونه و از اونجایی که ما عروسی نگرفتیم و دو ماه بعد از عقد رفتیم خونه ی خودمون ، این تاریخ همون تاریخ ازدواجمون به حساب میاد . اولین سال باهم بودن و‌ کیف کردن و عشق کردن و خوش‌گذروندن و سفر کردن و مهمونی رفتن و هزارتا اتفاق خوب و قشنگ دیگه . که امیدوارم هزار سال دیگه طول بکشه ، هزارمین سال باهم بودنمون و جشن بگیریم و‌ من قول میدم تو هزارمین سال من سوپرایزت کنم

خلاصه که هر چی از حال خوب دیشبم بگم کم گفتم . نمیتونم بیان کنم حالمو انقدر که سرشار از ذوق بودم و عشق⁦.

+چستر عزیزم فکر کنم قراره برای میلیون ها سال عاشقت باشم

++صحنه ای که باهاش مواجه شدم  :))))) البته بدون حضور چستر‌ قشنگ تر از قشنگم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اهنگ های جدید Grimarlon والتون تیم دانلود برنامه اندروید دانستنی ها دعا و دعانویس وسحر وجادو وطلسم وساحر وجادو گر((09028719632)) سکیرو هاست و سرور اختصاصی و اشتراکی Travis