چند شب دیگه عروسی دعوتیم ، عروسی فامیل نزدیک چستر . 

و خب بنا بر دغدغه های ذهنی اکثر خانم های دنیا تموم فکر  و ذکرم شده چی بپوشم چه شکلی ارایش کنم و موهامو‌ چجوری درست کنم . انقدر فکرم مشغول شده که گاهی چستر مدت هاست منو مخاطب حرفاش قرار داده و من متوجه نشدم ‌‌‌.

خلاصه که امشب سر ی موضوعی بحثمون شد ، سر اینکه من نیاز به ی بوت سفید دارم برای عروسی و چستر گفت که نیازی نیست به خرید و بهتره پولمون و برای سفری‌ که در‌پیش داریم پس انداز کنیم تا اینکه برای یه شب ۴۰۰ تومن پول بوت بدیم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

راستش خیلی ناراحت شدم از مخالفتش چون تموم فکر و ذکرم این بود که توی عروسی بهترین باشم از همه نظر و خب داشتن یه بوت سفید به نظرم منو در امر بهترین بودن خیلی کمک میکرد . 

ناراحت شدم و چسترم متوجه این موضوع شد ، اومد نشست کنارم و سعی کرد از دلم در بیاره ، یه سری حرفا رد و بدل شد و من حرفی که نباید میگفتم و گفتم‌. و خب همه چیز برعکس شد حالا من سعی میکردم از دلش دربیارم . در تلاش بودم که چستر گفت بعضی وقتا در اوج امید ناامید میشم از اینده .

و این حرفش خیلی برام سخت تموم شد ، حس کردم از من نا امید شده که خب شده بود ‌. یواشکی اشکامو پاک کردم و رفتم مسواک زدم . 

وقتی کنارش دراز کشیدم  حرف قشنگی بهم زد ، گفت الان ، تو این موقعیت حساس ، تو باید کنار من باشی ، باید در راستای هدفامون تلاش کنی نه اینکه سر ی مسئله ی کوچیک انقدر فکر خودتو منو مشغول کنی ‌. گفت من خیلی ازت راضیم ، از زندگیمون ، یه کلمه ی انگلیسی گفت که یادم نیست ولی معنی سوپر راضی میداد ‌. گفت اخرین حد راضی بودنم . گفت من و تو توی زندگی خیلی شبیه همیم و خیلی همو کامل میکنیم ‌. من الان ی سری هدف توی‌ ذهنم دارم که همش بهشون فکر میکنم و وقتی ی اتفاق کوچیک مثل همین خرید بوت سفید و ناراحتی تو پیش میاد یهو همه ی فکرام از بین میره با خودم میگم یعنی به آرزوها و هدفامون میرسیم؟ یعنی محقق میشن؟ و این خیلی حس بدی به من میده . گفت تو نباید بذاری این حس بد به من منتقل بشه .

حرف زد ، حرف زد ، حرف زد و من از خودم خجالت کشیدم . خجالت کشیدم که انقدر کوته فکر شده بودم که بخاطر ی بوت سفید قهر کردم و دلخوری ایجاد کردم . خجالت کشیدم که انقدر نزدیک بینم و چستر انقدر اینده نگره . بعضی وقتا فکر میکنم واقعا در برابر چستر بچه ام ‌. 

ازش معذرت خواهی کردم و قرار شد سعی کنم نذارم دیگه از هدفامون دور بشه .

کی بزرگ میشم من؟

+چستر عزیزم مرسی که کنار منی تا من کنارت رشد کنم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مبل هانی فروش جوجه یکروزه تجارتی فروش تخم مرغ همه چی موجوده زعفران اصیل ایرانی تکنویار هشتگ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Katie sala khabar youmovies جزوه کتاب آشنایی با معماری جهان محمدابراهیم زارعی pdf Shawna