امشب چستر بسیار اعلام ناراحتی کرد از ساعات خواب من در شبانه روز :( و در آخر گفت من هر چند شب یه بار این حرفارو بهت میزنم ، میگم که صبح زود بیدار شدن چقدر به نفع زندگیمونه ، این طوری که شما میخوابی همه ی روزتو از دست میدی و در اینده ممکنه سلامتیتم تحت شعاع قرار بگیره بخاطر این همه خواب در روز . همه ی این حرفارو میزنم و تو فقط میگی باشه ، همیشه میگی باشه و دریغ از نیم ساعت زودتر بیدار شدن .

آخر تموم حرفاشم گفت به هر حال زندگی و سلامتی خودته عزیزم و هر جور که صلاح میدونی عمل کن . و فقط خدا میدونه این حرف چقدر برای من سنگین بود :)

کی این خواب از تن من رخت میبنده؟ 

+دلم گرفته . کافیه من چیزی از چستر بخوام ، به هفته نرسیده انجام میده ، خصوصیتشو دوس نداشته باشم دیگه توی رفتارش نمیبینم اما چستر از اول دوستیمون از من خواسته خوابمو کم کنم و من هنوز موفق نشدم . واقعا دلگیرم از خودم .

+چستر عزیزم امیدوارم منو ببخشی و درک کنی که ژنتیکی خوابالوییم ما و بسیار سخت و طاقت فرساست کم کردن ساعات خوابمون در روز . اما سعیمو میکنم  . دوست دارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه سوالات رایگان کاربر ماساژ وبگرد Mario تابلو سازی - چلنیوم - نمای کامپوزیت - چاپ بنر و فلکس دانلود کتاب پی دی اف معرفی تولید کنندگان انواع سنگ نما دلنوشته Erika ببامه سفلی