چستر دیشب بعد از ی ساعت از خواب بیدار شد ،‌دوباره سعی کرد از دلم در بیاره اما موفق نشد .

نصف شب خواب خیلی بدی دیدم ، انقدر وحشتناک و بد بود که چسترو صدا زدم و ازش خواستم‌ بغلم کنه . خیلی احساس نا امنی داشتم .

صبح که از خواب بیدار شدم اما باز ناراحت بودم ازش ، چند بار پیام داد و سرد جوابشو دادم . این برام سخت بود که نمی پذیرفت اشتباهشو ، میگفت تو‌ خیلی حساسی .

غروب که اومد خونه برام گل نرگس خریده بود ، سعی کردم به روش نیارم که چقدر ذوق کردم از هدیه گرفتن گل مورد علاقم . 

باهم حرف زدیم و بخشیدمش ، چون پذیرفت که اشتباه کرده .

+اینم عکس زیبایی که از گلم گرفتم :

+ گفته بودم که عاشق عکاسی از گلام ؟؟؟ و البته از ماه و ابرها .

+امشب داشتیم فیلم لیلا رو نگاه میکردیم ، این فیلم برای سالی که من متولد شدم یعنی ۱۳۷۵ ‌. زندگیشون خیلی خفن بود برای ۲۳ سال پیش .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داشتم فکر میکردم زندگی خانوادم چقدر تغیر کرده تو‌ این ۲۳ سال . راستش تغیر چشم گیری به نظرم نیمد . دلم میخواد زندگیم متفاوت از خانوادم باشه .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پیشرفت زیادی طی هر سال زندگی برامون اتفاق بیوفته .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دلم‌ میخواد ۲۳ بعدم اون‌ چیزی باشه که آرزوشو‌ دارم . طوری باشه که بتونم هزار تا پیشرقت و‌ دستاورد بشمارم برای این ۲۳ سال .و حتی برای تمام سالهای بعدش . تمام سالهایی که زندم .

+ چستر خان دوست دارم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماراتن تا موفقیت دیزل ژنراتور دست دوم نمونه سوالات آیین نامه 98-99 ROZBLOG Kristi شارژ رایگان تمام اپراتور ها موزیک های ایرانی دانلود فیلم Alma نور رسام